Obsługa techniczna budynków

Obsługa technicznan wymiennikowni MPEC, kotłowni w budynkach mieszkalnych oraz firmach, naprawy instalacji CO i CWU odpowietrzanie pionów i instalacji.

... Zobacz więcej
Wybrane realizacje: Obsługa techniczna biur

Od kilku miesięcy nasza firma zajmuje się obsługą techniczną biur firmy Samsung R&D Institute Poland w Krakowie.

... Zobacz więcej
Wybrane realizacje: Hydroizolacja dachu

Zlecenie hydroizolacji dachu realizowane dla firmy LIQUID RUBBER.PL na jednym z budynków mieszkalnych w Krakowie. Prace obejmowały zabezpieczenie wszystkich połączeń papy, kominów i attyk oraz natrysk na całej powierzchni dachu płynnej gumą Liquid Rubber.

... Zobacz więcej
Odśnieżanie dachów, posesji i podjazdów

Zajmujemy się kompleksowym odśnieżaniem dachów, podjazdów oraz posesji wokół firm. Odśnieżamy dachy płaskie wielko-powierzchniowe oraz strome przy użyciu technik dostępu linowego przez co możemy dotrzeć do najbardziej niedostępnych miejsc. Nie czekaj... Zobacz więcej

Wybrane realizacje: Czyszczenie przeszkleń

Zlecenie realizowane dla Hotelu Kossak w Krakowie, które obejmowało mycie przeszkleń oraz usuwanie pajęczyn z obrębu okien. Podczas prac zostały wyczyszczone także dwa logotypy neonowe. Zlecenie zostało zrealizowane przy pomocy technik dostępu linowego. 

Wybrane realizacje: Obsługa kampanii reklamowej

Zajmujemy się obsługą kampanii reklamowych firm i osób prywatnych, począwszy od przygotowania projektu poprzez montaż banerów, siatek, tablic i kasetonów.

... Zobacz więcej
Wybrane realizacje: serwis masztów flagowych

Serwis masztów flagowych przy budynku Auditorium maximum w Krakowie. Zlecenie dotyczyło przerobienia i podniesienia zawiasów  tak aby można było serwisować maszty flagowe bez użycia podnośników koszowych lub dźwigów. Zlecenie wykonywane wspólnie z Agencją Reklamową... Zobacz więcej

Wybrane realizacje: Konferencja IMED24

Zabezpieczenie techniczne konferencji dla firmy IMED24 realizowanej w salach konferencyjnych COMARCH przez HIMONTGROUP. Zlecenie polegało na wysłonięciu powierzchni szklanych czarnym materiałem oraz zaciemnienie szklanego dachu.

Wybrane realizacje: Montaż systemów reklamowych

Zlecenie realizowane dla firmy Alumast S.A. z Wodzisławia Śląskiego - montażu systemów banerowych na skoczni w Szczyrku. Do wykonania zlecenia została wybrana grupa alpinistyczna HimontGroup oraz Serwis techniczny mający duże doświadczenie w realizowaniu zleceń oraz

Plik flash nie został załadowany. Być może Twoja przeglądarka nie obsługuje wyświetlania tego formatu.

Czym się zajmujemy?

Firma HIMONTGROUP zajmuje się kompleksową obsługą techniczną budynków, dbając o obiekt zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dokładnie dobierana kadra techników jest do Państwa dyspozycji w 24 godzinnym systemie pracy. Bogata oferta jaką proponujemy z pewnością zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów.
 
Zakres oferowanych prac realizowanych przez naszą firmę:
- Utrzymanie zieleni,
- Odśnieżanie,
- Kompleksowe naprawy i serwis techniczny,
- Naprawa i hydroizolacja dachów,
- Specjalistyczne prace wysokościowe,
- Inne prace serwisowe,

 

Nasi technicy posiadają doświadczenie i wszystkie niezbędne uprawnienia do przeprowadzania prac z zakresu obsługi, konserwacji i niezbędnych przeglądów:
- Instalacji elektrycznych,
- Instalacji wodno-kanalizacyjnych,
- Instalacji przeciwpożarowych,
- Instalacji CO,

- Obsługi kotłowni MPEC

- Instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
- Instalacji domofonowych,
- Instalacji telewizji przemysłowej,
- Automatyki obiektowej,
 
Jak pracujemy?